Historia

Indesys został powołany do życia przez entuzjastów informatyki w 2001 roku. Od samego początku oferowaliśmy serwer faksowy Zetafax firmy Equisys oraz systemy kontroli druku. Kolejne wdrożenia oraz uważna analiza potrzeb Klientów spowodowała, że zaczęliśmy rozwijać naszą ofertę o kolejne gotowe rozwiązania oraz projektować i budować własne aplikacje i systemy dedykowane.

Od 2007 roku w szczególnie intensywny sposób rozwijamy usługi dodatkowe związane z oferowanym przez nas oprogramowaniem. Od tamtej pory większość banków w Polsce pracuje na naszych systemach faksowych.

Stworzyliśmy kilkadziesiąt aplikacji własnych, które funkcjonują w różnych instytucjach jako oprogramowanie wspomagające serwer faksowy Zetafax oraz programy rejestrujące dokumenty, systemy raportujące, wysyłające szyfrowane emaile z transakcjami giełdowymi i bankowymi, systemy obiegu dokumentów powiązane z faksami i maszynami skanującymi. Stworzyliśmy też kilka zbudowanych systemów masowej wysyłki faksów informacyjnych i reklamowych.

Od 2009 roku jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy Microsoft.