Wdrożeniowiec - Wsparcie techniczne

W związku z dalszym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na następujące stanowiska:

Obowiązki:

  • udział w realizacji projektów IT dla klientów z sektorów: bankowość, budownictwo, przemysł,
  • wsparcie działu sprzedaży w kwestiach technicznych,
  • bieżąca obsługa serwisowa zgłoszeń technicznych,
  • tworzenie dokumentacji,
  • udział w procesie testowania oprogramowania,

Wymagania:

  • wykształcenie średnie informatyczne lub pokrewne (także studenci),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość technologii Microsoft, Linux
  • podstawowe umiejętność programowania (C#, ASP.NET, Java, lub inne),
  • znajomość technologii baz danych (MS SQL Server i/lub inne),
  • komunikatywność i nienaganna kultura osobista,
  • otwarcie na wyzwania,
  • dynamika w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poznawania nowych technologii,
  • możliwość wdrażania ciekawych projektów w najbardziej znanych firmach w Polsce,
  • elastyczne warunki zatrudnienia,
  • pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz LM na adres praca@indesys.pl
Formularz CV do pobrania ze strony

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.