Kariera

Dobra atmosfera, codzienne wyzwania, atrakcyjny system premiowy oraz pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych to tylko część korzyści dla pracowników Indesys.

Rozwijając się dynamicznie oferujemy naszym pracownikom komfortowe i pełne wyzwań warunki pracy. Rozwój zawodowy naszych pracowników jest ściśle związany z udziałem w realizacji projektów informatycznych opartych na nowoczesnych technologiach oraz kreatywnym udziale w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań dla dużych Klientów korporacyjnych. Wierząc, że pracownicy są siłą Indesys, jesteśmy otwarci na ich pomysłowość, dajemy przestrzeń do nauki i zdobywania doświadczeń. Nasze podejście do współpracy z Klientami daje zespołowi unikalną szansę na zaangażowanie na każdym etapie realizacji projektu. Współpraca wewnątrz zespołu gwarantuje stały przepływ myśli, wiedzy, doświadczeń oraz pomysłów. Każdego dnia nasi pracownicy w naturalny sposób zwiększają swoje kompetencje. Rozwój oparty na praktyce wspieramy zapewniając szkolenia i pomagając w uzyskiwaniu certyfikatów.

Zapraszamy do kontaktu. Nawet jeśli w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji, to z zainteresowaniem przeanalizujemy Państwa ofertę współpracy.

Kontakt